BEHANDLINGSANSVARLIG

Tine Vastring

Behandlingschef
Aut. Psykolog

tinev@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90
27 11 04 96

Psykologer

Marianne Schubart

Psykolog, specialist i børneneuropsykologi – Fortuna Østerbro

mariannes@behandlingsskolerne.dk
20 24 16 99

Benedicte Hvidtfelt Hansen

Psykolog – Fortuna Østerbro

annabhh@behandlingsskolerne.dk
29 60 81 65

Johanne Kolstrup Zederkof

Psykolog – Fortuna

johannekz@behandlingsskolerne.dk
20 21 18 92

Mia Marqvard Sørensen

Psykolog – Fortuna

mias@behandlingsskolerne.dk
24 84 75 54

Lise Møbjerg Sørensen

Aut. Psykolog – Kompasset

lises@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90

Simone Johansen

Psykolog – Fyrtårnet Vanløse

Silke Mathilde Rosenørn

Psykolog – Karlsvognen

silker@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90

Violaine Plancherel

Aut. Psykolog – Karlsvognen

violaine@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90

Tine Andersen

Psykolog – Kompasset

tinea@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90

Andreas Berggren

Psykolog – Kompasset

aberggren@behandlingsskolerne.dk
26 43 33 90

Lærke Nørgaard Fox Maule

Aut. Psykolog – Kompasset (barsel)

laerken@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90

Priscilla Oehlensläger

Aut. Psykolog – Pilen

pricillao@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90

Elise Meyn Ung

Psykolog – Pilen

elisemu@behandlingsskolerne.dk

Kirsten Hylander

Psykolog – Pilen

kirstenh@behandlingsskolerne.dk

Camilla Thomsen

Psykolog – Pilely Gård (barsel)

camillat@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90

Sara Amalie O’Toole Thommesse

Psykolog – Tag Fat

saraott@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90

Anam Nowdrapour

Psykolog – Polaris

anam@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90

Ditte Ellebæk Larsen

Psykolog – Behandlingsskolerne Stenløse

ditteel@behandlingsskolerne.dk

Thea Ulstrup

Psykolog – Vendepunktet & Polaris

thea@behandlingsskolerne.dk
27634706

Karoline Mathiasen

Psykolog – Vendepunktet

karolinem@behandlingsskolerne.dk
26 43 35 40

Marie Louise Bruun Hansen

Psykolog – Vendepunktet

marielbh@behandlingsskolerne.dk
27 29 53 97

Merete Nørøxe

Aut. Psykolog – Ledende psykolog Barometeret

mereten@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90

Kate Lindqvist

Psykolog – Behandlingsskolerne Stenløse

Behandlingscenteret

Anne Overgaard Pedersen

Børne- og ungdomspsykiater

anneo@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90

Ole Sylvester Jørgensen

Børne- og ungdomspsykiater

olesj@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90

Tim Kristensen

Børnelæge

timk@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90

Søs Føhns Bredahl

Sygeplejerske

sosf@behandlingsskolerne.dk
51 50 13 87

Jane Rasmussen

Specialsygeplejerske i psykiatri

janer@behandlingsskolerne.dk
27 29 64 66

Dorthe Wermus

Sundhedsplejerske

dorthew@behandlingsskolerne.dk
23 42 73 54

Berit Bjerregaard Kriger

Sygeplejerske, klinisk vejleder

beritk@behandlingsskolerne.dk
28 86 28 92

Nanna Sandbæk Beck

Sygeplejerske

nannasa@behandlingsskolerne.dk
27 29 76 11

Julie Bøge

Sygeplejerske

julieb@behandlingsskolerne.dk
27 63 55 97

Elisabeth Hardegård

Sygeplejerske

elisabethh@behandlingsskolerne.dk