KONTAKTPERSONER PÅ SKOLERNE

Tau Stig Stokholm

Barometeret

tau@behandlingsskolerne.dk
26 43 80 88

Gitte Saouma

Katholt   – Botilbud

gittes@behandlingsskolerne.dk

29 13 58 27

Kim Hansen

Fortuna
Dagbehandlingsskole og observationstilbud

kimh@behandlingsskolerne.dk 
52 13 00 82

Sara Aagaard

Fyrtårnet Stenløse

saraa@behandlingsskolerne.dk
28 78 54 84

Kaspar D. Torp

Fyrtårnet – Dagbehandlingsskole

kaspart@behandlingsskolerne.dk
23 42 19 30

Mette Buchard

Karlsvognen – Dagbehandlingsskole

mette@behandlingsskolerne.dk
23 42 55 93

Helle Vejby Nielsen

Kompasset – Dagbehandlingsskole

hellevn@behandlingsskolerne.dk

28 68 49 86

Therese Ibsen-Bjerget

Marianelund – STU, bo- og aktivitetstilbud

Mads-Frederik@behandlingsskolerne.dk
20235665

Pia Klint

Pilely Gård – Dagbehandlingsskole

piak@behandlingsskolerne.dk
20 24 33 88

Peggy Rox

Polaris Vanløse – Dagbehandlingsskole

peggyr@behandlingsskolerne.dk
60 15 43 72

Lærke Ammitzbøl Bogh

Polaris Amager –Dagbehandlingsskole

laerkebogh@behandlingsskolerne.dk
20 23 47 06

Jacob Carlsen

Pilen – Dagbehandlingsskole

jacobc@behandlingsskolerne.dk
21 57 71 81

Christoffer Meng

Pilen – Dagbehandlingsskole

chrism@behandlingsskolerne.dk
20 21 17 25

Birgitte Steno

Tag Fat – Pædagogisk rehabilitering/STU

steno@behandlingsskolerne.dk
20 23 39 19