BEHANDLINGSANSVARLIG

Tine Vastring

Behandlingschef
Aut. Psykolog og specialist i klinisk børnepsykologi

tinev@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90
27 11 04 96

Psykologer

KOMPASSET

Anne Nørager Andersen

Ledende psykolog på Kompasset

annena@behandlingsskolerne.dk
26 27 82 25

Anna Hoppe Mortenen

Psykolog – Kompasset

annahm@behandlingsskolerne.dk
27 29 89 56

Elin Masrouri Holmsgaard

Psykolog – Kompasset

elinmh@behandlingsskolerne.dk
26 43 33 90

PILEN

Kirsten Hylander

Psykolog – Fortuna

kirstenh@behandlingsskolerne.dk
26 23 58 46

Priscilla Oehlenschläger

Psykolog – Pilen

priscillao@behandlingsskolerne.dk
28 87 26 71

Sune Pejtersen

Psykolog – Pilen

sunep@behandlingsskolerne.dk

FYRTÅRNET

Nina Jensen

Ledende psykolog på Fyrtårnet

ninaj@behandlingsskolerne.dk
61 24 45 36

Caroline Friis Nielsen

Psykolog – Fyrtårnet

carolinef@behandlingsskolerne.dk

Simone Johansen

Psykolog – Fyrtårnet

simonej@behandlingsskolerne.dk
20 49 05 41

KARLSVOGNEN

Maria Fuhrman

Ledende psykolog på Karlsvognen
Aut. Psykolog

mariaf@behandlingsskolerne.dk
52 10 00 80

Silke Mathilde Rosenørn

Psykolog – Karlsvognen

silker@behandlingsskolerne.dk
26 44 02 53

Camilla Abildgaard Munk

Psykolog – Karlsvognen

cammunk@behandlingsskolerne.dk
53 37 49 54

POLARIS

Lærke Ammitzbøll Bogh

Ledende psykolog på Polaris

laerkebogh@behandlingsskolerne.dk
20 23 47 06

Ditte Maria Gerdes

Psykolog – Polaris

dittemg@behandlingsskolerne.dk
42 36 89 81

Stephanie Cooper

Psykolog – Polaris

stephaniec@behandlingsskolerne.dk
27 11 47 41

BAROMETERET

Merete Nørøxe

Ledende psykolog på Barometeret
Aut. Psykolog

mereten@behandlingsskolerne.dk
52 13 00 81

Thomas Stensgaard Skare

Psykolog – Barometeret

thomsskare@behandlingskolerne.dk
25 37 06 07

FORTUNA ØSTERBRO

Lena Hilleman

Ledende psykolog på Fortuna
Aut. Psykolog, specialpsykolog og specialist i børneneuropsykologi

lenakh@behandlingsskolerne.dk
26 23 60 46

Johanne Kolstrup Zederkof

Psykolog – Fortuna Østerbro

johannekz@behandlingsskolerne.dk
20 21 18 92

Marianne Schubart

Psykolog – Fortuna Østerbro

mariannes@behandlingsskolerne.dk
20 24 16 99

Aija Skou Bilde

Psykolog – Fortuna Østerbro

aija@behandlingsskolerne.dk

FORTUNA STENLØSE

Vibeke Amdrup

Psykolog – Fortuna Stenløse

vibekea@behandlingsskolerne.dk
25 73 27 32

CHRYSALIS STENLØSE

Martin Wohlers

Ledende psykolog på Chrysalis Stenløse

martinw@behandlingsskolerne.dk
52 39 86 51

Anna Møller Kramer

Psykolog – Chrysalis Stenløse

annamk@behandlingsskolerne.dk
20 23 39 51

CHRYSALIS BILLUND

Tina Nielsen-Larsen

Ledende psykolog på Chrysalis Billund

tinanl@behandlingsskolerne.dk
52 13 00 96

Anne Rytter Christensen

Psykolog – Chrysalis Billund

annerc@behandlingsskolerne.dk
24 83 73 06

CHRYSALIS VIRUM

Line Meiling

Ledende psykolog på Chrysalis Virum

linem@behandlingsskolerne.dk
52 13 00 91

Helene Zacher Christiansen

Psykolog – Chrysalis Virum

helenezc@behandlingsskolerne.dk
26 83 74 78

Trine Østerkjerhuus

Psykolog – Chrysalis Virum

trineoe@behandlingsskolerne.dk
27 63 29 88

FORTUNA VIRUM

Julie Noack Skærbæk

Ledende psykolog på Fortuna Virum

juliens@behandlingsskolerne.dk
27 14 90 38

Lise Vallø Hansen

Psykolog – Fortuna Stenløse

lisevh@behandlingsskolerne.dk
27 57 75 28

VENDEPUNKTET

Anam Nowdrarpour

Ledende psykolog på Vendepunktet

anamn@behandlingsskolerne.dk
60 15 67 53

Thea Ulstrup

Psykolog – Vendepunktet

thea@behandlingsskolerne.dk
27 63 49 77

Astrid Andreasen

Psykolog – Vendepunktet

astrida@behandlingsskolerne.dk
52 39 47 99

Signe Louise Johansen

Psykolog – Vendepunktet

signelj@behandlingsskolerne.dk
26 43 49 63

Marie Louise Bruun Hansen

Psykolog – Vendepunktet

marielbh@behandlingsskolerne.dk
27 29 53 97

MARIANELUND

Grethe Pedersen

Psykolog – Marianelund

grethep@behandlingsskolerne.dk

UDREDNING

Trine Juul Damgaard

Psykolog

trinejd@behandlingsskolerne.dk
27 58 70 69

Behandlingscenteret

Anne Overgaard Pedersen

Børne- og ungdomspsykiater

anneo@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90

Ole Sylvester Jørgensen

Børne- og ungdomspsykiater

olesj@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90

Tim Kristensen

Børnelæge

timk@behandlingsskolerne.dk
32 96 04 90

Søs Føhns Bredahl

Sygeplejerske

sosf@behandlingsskolerne.dk
51 50 13 87

Jane Rasmussen

Specialsygeplejerske i psykiatri

janer@behandlingsskolerne.dk
27 29 64 66

Elisabeth Hardegård

Sygeplejerske

elisabethh@behandlingsskolerne.dk
28 35 98 30

Berit Bjerregaard Kriger

Sygeplejerske, klinisk vejleder

beritk@behandlingsskolerne.dk
28 86 28 92

Nanna Sandbæk Beck

Sygeplejerske

nannasa@behandlingsskolerne.dk
27 29 76 11

Julie Bøge

Sygeplejerske

julieb@behandlingsskolerne.dk
27 63 55 97